MIKROKLIMA s.r.o.
Pálenecká 158/58z
Hradec Králové
500 04

tel.: +420 491 512 800
e-mail: info@mikroklima.cz

Průběh venkovní teploty v Hradci Králové (220 m.n.m.) za posledních 5 dnů

Projekce

Díky rozsáhlým zkušenostem a dlouhodobé praxi v našem oboru umíme projektovat široké spektrum zařízení od jednoduchých ventilátorů v restauracích přes komplexní vzduchotechniku včetně klimatizace ve velkých administrativních budovách až po přesnou klimatizaci do chirurgických sálů.

Co do výkonových fází projekčních prací, které v současné době provádíme, pracujeme v celém rozsahu projektových prací podle Výkonového a honorářového řádu, t.j. od zpracování studií, dokumentace projektů všech stupňů, inženýrskou činnost a autorský dozor po závěrečné vyhodnocení s eventuálním měřením dosažených parametrů.

V současné době zaměstnáváme 6 projektantů - profese vzduchotechnika, klimatizace, měření a regulace. Pro náročné projekty jsme schopni postavit vysoce kvalifikovaný tým odborníků.

Předností naší společnosti je schopnost zajištění komplexnosti služeb od studie, přes projekt pro stavební povolení, projekt pro provedení stavby až po komplexní dodávku vzduchotechniky, klimatizace a související měření a regulace.

Pro podrobnější informace kontaktujte, prosím, vedoucího projekce Ing. Jiřího Kaplana.

Poslední aktualizace: 17.05.2005 12:14:59


(c) Mikroklima s.r.o. 2018