MIKROKLIMA s.r.o.
Pálenecká 158/58z
Hradec Králové
500 04

tel.: +420 491 512 800
e-mail: info@mikroklima.cz

Průběh venkovní teploty v Hradci Králové (220 m.n.m.) za posledních 5 dnů
Společnost MIKROKLIMA s.r.o. byla založena v roce 1995 čtyřmi společníky. Těžiště její činnosti spočívalo především ve zpracování projektů vzduchotechniky a klimatizace, dále jsme se zaměřovali na návrh komínových systémů.

Dnes zaměstnáváme 14 stálých pracovníků, několik dalších najímáme v době letní stavební sezóny. V současné době se orientujeme především na dodávky a montáže klimatizací, topných systémů i komplexních vzduchotechnických zařízení. Splňujeme tedy poslání firmy vyplývající z jejího názvu - zajišťujeme příjemné mikroklima malých ordinací, rodinných domků i velkých průmyslových areálů. A to komplexně - od projektu přes kompletní dodávku včetně elektronické regulace pomocí vlastních výrobků MIDAM až po následný servis.

Cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Jedním z hlavních předpokladů je tedy kvalita námi odvedené práce a námi dodávaného materiálu. Tento požadavek v oblasti klimatizačních jednotek jednoznačně splňuje japonská firma DAIKIN, jejíž produkty tvoří převážnou část námi dodávaných chladicích i topných systémů.

Našimi významnými zákazníky jsou společnosti UNISTAV - hlavní dodavatel stavby Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, Škoda auto Mladá Boleslav, GIST, OEZ Letohrad, VARIEL - dodavatel chlazených kontejnerů GSM pro společnost Eurotel a mnohé další.


(c) Mikroklima s.r.o. 2018