O firmě

Navštivte nás

budova Naše budova v Kuklenách

Společnost MIKROKLIMA s.r.o. byla založena v roce 1995 čtyřmi společníky. Těžiště její činnosti spočívalo především ve zpracování projektů vzduchotechniky a klimatizace, dále jsme se zaměřovali na návrh komínových systémů.

V současné době se orientujeme především na dodávky a montáže klimatizací, topných systémů i komplexních vzduchotechnických zařízení. Splňujeme tedy poslání firmy vyplývající z jejího názvu - zajišťujeme příjemné mikroklima malých ordinací, rodinných domků i velkých průmyslových areálů. A to komplexně - od projektu přes kompletní dodávku včetně elektronické regulace pomocí vlastních výrobků MIDAM až po následný servis.

Cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Jedním z hlavních předpokladů je tedy kvalita námi odvedené práce a námi dodávaného materiálu. Tento požadavek v oblasti klimatizačních jednotek jednoznačně splňuje japonská firma DAIKIN, jejíž produkty tvoří převážnou část námi dodávaných chladicích i topných systémů.

Našimi významnými zákazníky jsou společnosti UNISTAV - hlavní dodavatel stavby Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, Škoda auto Mladá Boleslav, GIST, OEZ Letohrad, VARIEL - dodavatel chlazených kontejnerů GSM pro společnost Eurotel a mnohé další.

Hledáte stůl do dílny?
Klikněte sem www.arodem.cz

MIKROKLIMA s. r. o. 2024